Specjalistyczne usługi czyszczenia, higiena, dezynfekcja, czyszczenie zakładów przemysłowych, odkurzanie hal

Odkurzanie hal i konstrukcji przemysłowych

Odkurzanie hal i konstrukcji przemysłowych

Utrzymanie czystości i higieny wysoko położonych i jednocześnie trudnodostępnych dla personelu powierzchni to problem pojawiający się w wielu typu obiektach przemysłowych i usługowych m.in.: w zakładach produkcyjnych, produkcji żywności, handlu detalicznego czy ośrodkach sportu i rekreacji. Aby zapewnić wysokiej jakości usługę czyszczenia, a przede wszystkim usługę kontrolowaną pod względem bezpieczeństwa i higieny pracy, często wymaga to zastosowania drogiego i specjalistycznego sprzętu, odpowiednich kwalifikacji pracowników, a także wiedzy i doświadczenia.

W celu zapewnienia najwyższych standardów higieny, niezbędne jest regularne oczyszczanie tych powierzchni z kurzu i brudu. Aby nie dopuścić do skażenia czy zanieczyszczenia wytwarzanych towarów, szczególnie tego typu pielęgnacja zalecana jest w zakładach produkcji żywności.

Firma NoDirt Wyższy Poziom Czystości oferuje specjalistyczne i efektywne usługi odkurzania, czyszczenia i renowacji powierzchni położonych na wysokości, zapewniając Państwu dokładne ich oczyszczenie zgodne z najwyższymi standardami. Wyspecjalizowani technicy NoDirt pracują dla Państwa według opracowanych norm bezpieczeństwa, tak aby zminimalizować potencjalne ryzyko niebezpieczeństw.

Najważniejsze cechy oferowanej usługi czyszczenia na wysokości :

  • utrzymanie wysokiego standardu higieny
  • minimalizacja ryzyka zanieczyszczeń wytwarzanych towarów i usług
  • minimalizacja ryzyka niebezpiecznych sytuacji w tym groźnych dla życia ludzkiego pożarów i niekontrolowanych eksplozj

Wykorzystując specjalistyczny sprzęt, materiały oraz odpowiednio dobrane preparaty chemiczne, nasi przeszkoleni i doświadczeni technicy zapewnią Państwu najwyższy standard usługi w najgodniejszym dla Państwa terminie. Dzięki sprawności, wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy gotowi sprostać wszystkim trudnym wyzwaniją jakie występują przy tego typu specjalistycznych pracach.

Oferujemy regularne, kontraktowe lub jednorazowe usługi

Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny.

biuro@nodirt.pl , 513 092 035